O nás

vína s tradicí, vína s příběhem

Vážení milovníci dobrého vína,

naše rodinné vinařství se nachází ve Velkých Pavlovicích – v samém srdci jižní Moravy. Bílá a červená vína z Velkých Pavlovic vždy dosahovala těch nejvyšších kvalit, a to byl jistě závazek již pro našeho dědu, který vinařskou tradici v naší rodině odstartoval. S nejvyšší prioritou dělat to, co oba milujeme, jsme na vinařský odkaz předchozí generace navázali i my.

Snažíme se dělat vína, která promění obyčejné okamžiky v nezapomenutelné vzpomínky. Vína, která vás potěší a přenesou vaše myšlenky na prosluněnou Moravu, ať už je budete pít kdekoli.

Převážná část našich vinic se nachází v jedné z nejlepších lokalit Velkopavlovické vinařské oblasti nazvané Staré Hory. Zde se již naši dědové zaměřovali na červená vína odrůd Svatovavřinecké, Frankovka, Modrý Portugal. Dnes k nim můžeme ještě přiřadit například velice lahodné Zweigeltrebe či populární Cabernet Moravia. Z bílých vín to jsou hlavně Veltlínské zelené, Ryzlink vlašský, Neuburgské, Rulandské bílé a Aurelius.

Veškerou naši produkci zpracováváme moderními a šetrnými metodami ve vlastním, historickém vinném sklepě, který má první zmínky o původu kolem roku 1920. Sklepy pod naší zemědělskou usedlostí jsme postupně rozšiřovaly, až co nám hranice dovolily.

Vzhledem k situaci Těšíme se, že i vy si z naší nabídky vyberete a navštívíte naše rodinné vinařství, neboť jsme zde především pro spokojenost našich milých hostů a zákazníků.

Petra Krejčiříková Velké Pavlovice

Petra Krejčiříková

Ve vinařství se starám o vinohrad, výrobu vína, ubytování a expedici vína. Pokud se rozhodnete pro degustaci v našem vinném sklepě, budu to právě já, kdo vás světem našeho vína provede.